Dlaczego warto?

  • Dla wygody – możesz robić zakupy gdziekolwiek jesteś. Wystarczy mieć dostęp do Internetu

  • Dla oszczędności czasu – nie stoisz w długich kolejkach do kas, nie musisz dojeżdżać do sklepu

  • Dla jedynej często możliwości – mało jest na rynku sklepów przyzakładowych z produktami prosto z wędzarni

  • Dla świeżości produktu – omijamy długi proces dystrybucji, który zabija walory produktu. U nas dostaniesz wędliny, które jeszcze wczoraj wisiały na kijach w dojrzewalni. Są świeże i pachnące

  • Dla zdrowia – mięso, z którego wykonujemy wyroby, kupujemy od zaufanych lokalnych dostawców, korzystamy z rodzinnych receptur i starych technik masarskich

Nasze produkty sprzedajemy wyłącznie bezpośrednio, w stacjonarnych sklepach firmowych oraz sklepie on-line. Nie współpracujemy z wielkimi sieciami handlowymi, które często wymagają od producenta wielomiesięcznych terminów ważności i coraz niższych cen, co wiąże się z użyciem ogromnej ilości sztucznych konserwantów, a co za tym idzie, niską wartością produktu.

 

Nasze wyroby produkujemy wyłącznie ze świeżego mięsa z lokalnych ubojni i poddajemy naturalnym procesom konserwującym – wędzeniu, suszeniu czy parzeniu, stąd ich stosunkowo krótkie terminy przydatności do spożycia.

Zakupy w naszym sklepie internetowym są gwarancją nie tylko najlepszego smaku ale i świeżości produktów - zamówione przez Państwa wyroby nie są u nas magazynowane a zawsze świeżo przygotowane pod konkretne zamówienie. Kupując w naszym sklepie internetowym, omijają Państwo szereg pośredników oraz bardzo długi kanał dystrybucji, na którego poszczególnych etapach produkty tracą swoją jakość.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiały znajdujące się na stronie należą do Słomiński s.c