W środę w wędzarni, a jutro u Ciebie

W momencie złożenia zamówienia w sklepie on-line, wyroby znajdują się jeszcze w naszej wędzarni. Bezpośrednio po wpłynięciu zamówienia do naszego systemu, rozpoczynamy proces przygotowania przesyłki – świeżo uwędzone wędliny ściągamy z wózków wędzarniczych i pakujemy w papier – nie stosujemy folii, która mogłaby zakwaszać wędlinę i psuć jej doskonały smak.

 

Przygotowaną paczkę przekazujemy firmie kurierskiej, która ma 24 godziny na dostarczenie jej Klientowi. Pomimo bardzo krótkiego terminu dostawy, Klient po zalogowaniu w sklepie, może śledzić realizację zamówienia na każdym jego etapie. Po około 26 godzinach od złożenia zamówienia, Klient może już cieszyć się wybornym smakiem swoich ulubionych wędlin.

Twoja przydomowa masarnia

Przypomnijmy sobie świat bez super i hipermarketów. Czas małych mięsnych manufaktur, prosto z których wytworzone w nocy pachnące i świeże wędliny, rano trafiały do naszych babć.
Tej krótkiej drogi pomiędzy producentem a klientem dziś brakuje. Długi łańcuch pośredników, przetrzymywanie w ladach chłodniczych, pakowanie w atmosferze gazowej – wszystko to niszczy smak, zapach i walory odżywcze wędlin. Zanim trafią one do klienta, mija od kilku do kilkudziesięciu dni.

Z potrzeby skrócenia drogi, jaką pokonuje produkt i chęci zasmakowania znów świeżych, aromatycznych i smacznych wędlin, powstał nasz internetowy sklep przyzakładowy.

W oparciu o rodzinne receptury, naturalny proces wędzenia i z mięso od zaufanych lokalnych dostawców, tak jak kiedyś, ręcznie przygotowujemy wyroby mięsne. Rozpakowując paczkę od nas, poczujesz zapach dojrzewalni, w której jeszcze wczoraj wędliny wisiały na kijach.
Teraz możesz korzystać z internetowego mięsnego sklepu przyzakładowego Słomiński zawsze, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiały znajdujące się na stronie należą do Słomiński s.c