Przypomnijmy sobie świat bez super i hipermarketów. Czas małych mięsnych manufaktur, prosto z których wytworzone w nocy pachnące i świeże wędliny, rano trafiały do naszych babć.
Tej krótkiej drogi pomiędzy producentem a klientem dziś brakuje. Długi łańcuch pośredników, przetrzymywanie w ladach chłodniczych, pakowanie w atmosferze gazowej – wszystko to niszczy smak, zapach i walory odżywcze wędlin. Zanim trafią one do klienta, mija od kilku do kilkudziesięciu dni.

Z potrzeby skrócenia drogi, jaką pokonuje produkt i chęci zasmakowania znów świeżych, aromatycznych i smacznych wędlin, powstał nasz internetowy sklep przyzakładowy.

W oparciu o rodzinne receptury, naturalny proces wędzenia i z mięso od zaufanych lokalnych dostawców, tak jak kiedyś, ręcznie przygotowujemy wyroby mięsne. Rozpakowując paczkę od nas, poczujesz zapach dojrzewalni, w której jeszcze wczoraj wędliny wisiały na kijach.
Teraz możesz korzystać z internetowego mięsnego sklepu przyzakładowego Słomiński zawsze, kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Twoja przydomowa masarnia

© Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiały znajdujące się na stronie należą do Słomiński s.c